پادری بیمارستانی و انواع استیکی مت | عرضه انواع پادری بیمارستانی

پادری بیمارستانی یا همان استیکی مت  گونه ای از پادری های چسبنده است. وجود آن برای برای اتاق تمیز (clean room) امریست حیاتی. اتاق تمیز به محیطی گفته میشود که از نظر پاکیزگی در درجه بندی حساس قرار میگیرد. وجود هرگونه ریز آلاینده ها در ای محیط تهدید جدی به حساب می آید. هدف استفاده از پادری بیمارستانی، کاهش حداکثری ورود آلاینده ها به اتاق تمیز است. به طوری که با نصب آن قبل از ورودی اتاق تمیز، تا ۹۹ درصد از کثیفی ها را از کفش و چرخ دستی ها جدا کند.

انواع استیکی مت:

پادری بیمارستانی به طور کلی به دو مدل موقت و دائمی تقسیم میشود. مدل موقت آن از ۳۰ برگ ورق پلاستیکی تشکیل میشود. نصب مدل موقت بسیار آسان است و نیازی به مهارت خاصی ندارد. جنس ورق های آن معمولاً از پلی ونیل کلراید است. بعد از اشباع شدن هر یک از ورق ها کافیست آن را جدا کنید و دور بیاندازید تا ورق تمیز بعدی آماده به گرفتن گرد و خاک باشد. پادری بیمارستانی دائم معمولا از یک پلیمر از جنس پلی استر یا پلی ونیل کلراید ساخته شده است که ذرات را از طریق نیرو های الکترو استاتیک جذب میکند. همچنین اجرای آن با محدودیت های مختلف مواجه است که نصب آن را دشوار میکند.

پادری بیمارستانی

نحوه نصب:

روش نصب پادری چسبی بسیار ساده است. ابتدا محل نصب را از هرگونه آلودگی و چربی پاک میکنید. سپس ورق پشت آن را با دست جدا کرده و در محل مورد نظر بچسبانید. اکنون میتوانید آن را برای یک دوره ۳۰ روزه استفاده کنید. به این ترتیب که بعد از کثیف شدن ورق فعلی، آن را جدا کنید و دور بیاندازید.

پادری بیمارستانی

از جمله موارد پادری چسبی میتوان به اتاق عمل، اتاق سرور، آزمایشگاه، تاسیسات هسته ای و هر محل دیگری که تحت عنوان اتاق تمیز(clean room) باشد، اشاره کرد.

این محصول در ابعاد مختلف به فروش میرسد که استاندارد جهانی آن ۹۰*۶۰ است.

قیمت پادری بیمارستانی : 

پادری بیمارستانی در دو مدل طراحی و تولید میشود. که بستگی به نوع سفارش شما مدل های با اندازه بزرگتر قیمت بیشتر و مدل هایی با اندازه کمتر قیمت پایین تری دارند هر پک از پادری بیمارستانی را میتوانید در یک ماه استفاده کنید. یعنی هر روز یک لایه از آن را جدا کرده و استفاده کنید. فر.ش این پادری ها نیز به صورت پک بندی است 

انواع پادری بیمارستانی : 

 

پادری بیمارستانی

پادری های بیمارستانی به دلیل استقبال در دو مدل تولید میشود. 

ساختار استفاده شده در این مدل ها کاملا یکسان است یعنی از شاسی PVC و رویه آن چسب است و در رنگ آبی تولید میشود. تنها تفاوت در اندازه این پادری ها میباشد که در دو عرض متفاوت تولید میشود اما طول آنها 90 سانتی متر میباشد. برای دریافت کاتالوگ و دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه:

ارسال نظر