پادری بیمارستانی و بهبود نظافت اتاق های تمیز(clean room)

پادری بیمارستانی گونه ای از پادری های چسبنده است. وجود آن برای برای اتاق تمیز (clean room) امریست حیاتی. اتاق تمیز به محیطی گفته میشود که از نظر پاکیزگی در درجه بندی حساس قرار میگیرد. وجود هرگونه ریز آلاینده ها در ای محیط تهدید جدی به حساب می آید. هدف استفاده از پادری بیمارستانی، کاهش حداکثری ورود آلاینده ها به اتاق تمیز است. به طوری که با نصب آن قبل از ورودی اتاق تمیز، تا ۹۹ درصد از کثیفی ها را از کفش و چرخ دستی ها جدا کند.

انواع استیکی مت:

پادری بیمارستانی به طور کلی به دو مدل موقت و دائمی تقسیم میشود. مدل موقت آن از ۳۰ برگ ورق پلاستیکی تشکیل میشود. نصب مدل موقت بسیار آسان است و نیازی به مهارت خاصی ندارد. جنس ورق های آن معمولاً از پلی ونیل کلراید است. بعد از اشباع شدن هر یک از ورق ها کافیست آن را جدا کنید و دور بیاندازید تا ورق تمیز بعدی آماده به گرفتن گرد و خاک باشد. پادری بیمارستانی دائم معمولا از یک پلیمر از جنس پلی استر یا پلی ونیل کلراید ساخته شده است که ذرات را از طریق نیرو های الکترو استاتیک جذب میکند. همچنین اجرای آن با محدودیت های مختلف مواجه است که نصب آن را دشوار میکند.

پادری چسبی

نحوه نصب:

روش نصب پادری چسبی بسیار ساده است. ابتدا محل نصب را از هرگونه آلودگی و چربی پاک میکنید. سپس ورق پشت آن را با دست جدا کرده و در محل مورد نظر بچسبانید. اکنون میتوانید آن را برای یک دوره ۳۰ روزه استفاده کنید. به این ترتیب که بعد از کثیف شدن ورق فعلی، آن را جدا کنید و دور بیاندازید.

نحوه نصب پادری بیمارستانی

از جمله موارد پادری چسبی میتوان به اتاق عمل، اتاق سرور، آزمایشگاه، تاسیسات هسته ای و هر محل دیگری که تحت عنوان اتاق تمیز(clean room) باشد، اشاره کرد.

این محصول در ابعاد مختلف به فروش میرسد که استاندارد جهانی آن ۹۰*۶۰ است.

نوشته های مشابه:

ارسال نظر