نکات مهم در تعمیر و نگهداری پادری آلومینیومی

پادری های آلومینیومی به علت داشتن استحکام بالا , استفاده از آنها را در هر مکانی میسر کرده است. پادری های آلومینیومی در اندازه , استایل و طول و همینطور جنس های مختلفی وجود دارند در ادامه نکات مهم در تعمیر و نگهداری پادری آلومینیومی را باهم بررسی می کنیم.

از ویژگی های دیگر پادری آلومینیومی می توان به گستردگی استفاده از آنها در بیرون و همینطور داخل ساختمان اشاره کرد.

پادری آلومینیومی در محافظت از زمین در برابر ضربه، گره و خراش در مناطق پر رفت و آمد کمک می کند تا به سطح زمین آسیبی وارد نشود.

نکات مهم در تعمیر و نگهداری پادری آلومینیومی

سه نکته که برای طول عمر بیشتر پادری آلومینیومی باید به آنها توجه کنید عبارتند از :

نکات مهم در تعمیر و نگهداری پادری آلومینیومی

استفاده از جاروبرقی

تمامی کثیفی ها و همینطور گرد و غبار در مکان های پر تردد وارد پادری می شود و نیاز به رسیدگی دارد پس اغلب باید از جارو برقی برای تمیز نگه داشتن پادری آلومینیومی استفاده کنید.

شستشو

دوم موردی که در تمیز نگه داشتن پادری مهم است شستشو آن بسته به موقعیت و استفاده از آن دارد اگر مکانی که پادری نصب شده است مکانی پر تردد و شلوغ است هر هفته یکبار باید عمل شستشو پادری را با آب گرم انجام دهید اگر مکانی که پادری نصب شده است , مکانی کم تردد است باید هر یک ماه یکبار باید شستشو انجام شود. از مواد شوینده قوی شیمیایی نباید برای شستشو پادری استفاده کنید.

خرابی یا شکستگی در پادری

در صورتی که بخشی از پادری شکسته شد و یا بخشی از پادری از جای خود بلند شد حتما باید پادری سرویس شود در بیشتر موارد امکان تعمیر پادری وجود دارد و در صورتی که خرابی بیش از حد باشد پادری تعویض می شود.

پادری آلومینیومی چیست ؟

لینک مقاله اصلی

نوشته های مشابه:

ارسال نظر