آموزش ویدیویی نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی

یکی از موارد مهمی که بسیار در عمر پادری اثر دارد, نحوه نگهداری و مراقبت از پادری است در این مطلب به آموزش ویدیویی نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی می پردازیم , شاید تمیز کردن پادری آلومینیومی خیلی سخت نباشد ولی حتما باید از پادری مراقبت شود با ما همراه باشید.

دو عمل برای تمیز کردن پادری نیاز دارید

  • آب گرم فشار قوی
  • جارو یا پمپ هوا

نگهداری از پادری

بهتر است از جاروبرقی  ,هر یک هفته یکبار و در مواردی که مراجعه و استفاده از پادری بیشتر است هر 2 الی 3 روز یکبار با استفاده از جاروبرقی اقدام به پاکسازی پادرها کنید. و در آخر ماه با آب گرم آنها را بشوید.

در خارج از کشور دستگاه های خاصی به منظور نگهداری و مراقبت از پادری تولید شده اند که کار نظافت آنها را بسیار ساده می کند.

هرگز از مواد شستشو دهنده ایی که ممکن است برای رنگ فرش مضر باشند برای پادری نیز استفاده نکنید. هرگز از شستشو دهنده هایی که دارای موادشیمیایی هستند برای تمیز کردن پادری آلومینیومی استفاده نکنید. اگر به طور منظم هر چند وقت یکبار به پادری آلومینیومی خود رسیدگی کنید و آن را تمیز کنید، طول عمر پادری را افزایش خواهید داد. علاوه بر این نما و ظاهر ورودی ساختمانتان را نیز زیبا تر خواهید کرد.

در ادامه ویدیویی به منظور نحوه تمیز کردن و همینطور تعویض موکت پادری آلومینیومی برای شما قرار می دهیم

نکته مهم : تمامی پادری ها همانند ویدیو زیر قابل شستشو و تعویض نیستند پس بهتر است برای بخش های تخصصی با شرکت در این باره مشورت کنید.

آموزش ویدیویی نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی

آموزش تعویض پادری آلومینیومی

در ویدیو بالا تمیز کردن و تعویض پادری آلومینیومی توسط شخص مجرب انجام شده است و همانطور که دید شد از دستگاه خاصی به منظور قرار دادن موکت پادری استفاده شده است.

در لینک زیر می توانید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

آموزش نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی

نوشته های مشابه:

ارسال نظر