پادری آلومینیومی

توضیحات

تفاوت پادری آلومینیومی (پادری درمت یا پادری مدرن) با پادری عادی، اشباع نشدن گل و لای در آن است. آلومینیوم مصرف شده در پادری درمت، از بهترین نوع آلومینیوم موجود در بازار می باشد. استفاده از آلومینیوم 6061 آنودایز شده در پادری آلومینیومی به مقاومت هر چه بیشتر محصول اجرایی کمک شایانی می نماید.

آلومینیوم در شرایط جوی طبیعی مانند بارش و بارندگی ، تابش نور خورشید ، سرما و گرما و… دچار هیچ گونه تغییر نشده و به هیچ وجه فرسوده و پوسیده نمی شود. با این وجود آلومینیوم مصرفی در پادری های آلومینیومی درمت، با عملیات آنودایزینگ ، مقاوم تر شده تا کارایی آن ها برای سالیان متوالی بوده و هیچ اتفاق و تغییری ، پادری درمت را تهدید ننماید.

نظافت اصلی پادری های آلومینیومی ، توسط جارو برقی صورت می گیرد. یعنی در همان حالتی که پادری درمت اجرا شده است ( چه به صورت توکار و چه به صورت روکار ) با استفاده از جاروبرقی می توان تمامی آلودگی و مواد زاید جمع آوری شده توسط پادری مدرن را نظافت نمود. پادری های آلومنیومی برای شست و شو هیچ گونه مشکل و محدودیت نداشته و کاملا قابل شست و شو می باشند. هر چه فاصله ی زمانی نظافت دوره ای پادری آلومینیومی کمتر باشد ، عمر مفید پادری بالاتر بوده و کارایی موکت برای رطوبت گیری و خاک گیری بیشتر می باشد.

شیار های عرضی pvc به خوبی حالت زبری و سایندگی دارند. این حالت pvc باعث می شود تا در هنگام تردد از روی پادری دارای PVC ، آلودگی و مواد زاید درشتی که به کف کفش چسبیده است به خوبی توسط همین pvc ها گرفته شود. همچنین وجود pvc باعث می شود تا پادری علاوه بر نظافت ، اصطکاک نیز داشته باشد و به خوبی مانع لیز خوردن باشد. از این رو پادری آلومینیومی تمام pvc و یا پادری آلومینیومی pvc موکت ، اغلب برای محیط های بیرونی مناسب می باشند. در مورد پادری موکتی هم بایید بگوییم که با توجه به الیاف موکت ، بهترین حالت خاک گیری و رطوبت گیری را دارند و مناسب محیط داخلی می باشند. بهتر است پادری هم در محیط بیرونی و هم در محیط داخلی اجرا گردد. با این کار هم طول و قدم روی پادری افزایش می یابد و هم نظافت و گردگیری توسط پادری های آلومینیومی به طور کامل تری صورت می گیرد.

سوالات متداول

پادری آلومینیومی چیست ؟
آیا استفاده از پادری آلومینیومی توجیه مالی دارد؟
آیا پادری الومینیومی قابل شستشو است ؟
پادری آلومینیومی چه کاربردی دارد ؟
آيا امکان جمع کردن و پهن کردن پادری الومینیومی بعد از نصب وجود دارد ؟
× سوالی دارید از ما بپرسید