پادری آلومینیومی چه کاربردهایی دارد؟

در این مقاله به بررسی پادری آلومینیومی چه کاربردی دارد ؟ می پردازیم شاید اولین مکانی که بیشتر از همه جلب توجه کند فضای ورودی هر ساختمانی است علاوه بر این از پربازدیدترین مکانهایی که رفت آمد در آن بیشتر از همه اتفاق می افتد فضاری ورودی ساختمان نیز بوده امروزه در بسیاری از مکان های ورودی در جهان از پادری آلومینیومی استفاده می شود. ویژگی پادری آلومینیومی که بیشتر از بقیه آنها را محبوب تر کرده است , طول عمر بالا , استحکام , کارایی بالا سبب شده توجه بسیار از افراد را به خود جلب کند.

پادری آلومینیومی چه کاربردهایی دارد؟

معمولا پادری های آلومینیومی از دو بخش اصلی تشکیل می شوند.

  • بدنه اصلی
  • بخش رویه

کاربردهای پادری آلومینیومی

پادر آلومینیومی از استهلاک ورودی برج ها و ساختمان های ادارای جلوگیری می کند و لازم به ذکر است نصب پادری آلومینیومی از ورود خاک که به کف کفش چسبیده است جلوگیری می کند در واقع وجود شیار های آهنی و همینطور نوعی موکت بین عاج های پادری آلومینیومی سبب می شود تا خاک به راحتی وارد ساختمان نشود.

با توجه به اینکه داخل بیشتر ساختمان ها از سنگ در کف استفاده شده بهتر است آب باران وارد ساختمان نشود یکی دیگر از ویژگی های پادری آلومینیومی در اینجا نمایان می شود و مهمترین ویژگی در که معمولا در پادری های آلومینیومی دیده نمی شود جلوگیری از لیز خوردن مراجعین در صورت وجود باران یا آب است پس کف کفش مراجعین به راحتی در صورت وجود آب توسط پادری جذب و بیشتر آب خشک می شود.

بدیهی است که در صورت استفاده از این محصول، فضاهای پرتردد داخلی، مانند ورودی فروشگاه های بزرگ، بیمارستان ها، سینماها، رستوران ها و حتی ورودی ساختمان های مسکونی، تمیز باقی خواهد ماند و استفاده از آن به کاهش هزینه های جانبی جهت حفظ و نگهداری بخش ورودی ساختمان نیز کمک خواهد کرد. 

پادری آلومینیومی چیست ؟

نوشته های مشابه:

ارسال نظر