پادری آلومینیومی در آسانسور

آسانسورها از جمله مکان هایی است که بیشترین میزان ترافیک را در هر ساختمان یا مشاغل دارند. در حالی که واقعاً نادر است که یک آسانسور با کفپوش پیدا کنید ، اما در بعضی موارد به منظور محافظت از کف خود آسانسور و همچنین در برخی موارد ایمنی سرنشینان از آن استفاده می شود در ادامه به مقاله پادری آلومینیومی در آسانسورمی پردازیم.

پادری آلومینیومی در آسانسور دو کاربرد دارد :

  • استفاده از پادری آلومینیومی در داخل آسانسور
  • استفاده از پادری آلومینیومی در درب ورودی و خروجی آسانسور
پادری آلومینیومی در آسانسور

استفاده از پادری آلومینیومی در داخل آسانسور

در بیشتر موارد ، هنگامی از پادری در آسانسور استفاده می شود که ترافیک بالای ورودی خروجی زیاد باشد با این کار از زمین محافظت می شود تا زود از بین نرود.

مثال خوب این امر می تواند در هنگام بازسازی باشد که در آن پیمانکاران ممکن است از آسانسور برای انتقال مواد و تجهیزات به طبقات مختلف استفاده کنند. در صورت عدم محافظت ، چکمه های کثیف ، تجهیزات و ضایعات می تواند کف آسانسور را کثیف و خراب کند. اینجاست که پادری ها در دسترس هستند. قرار دادن پادری در آسانسور در طی یک دوره بازسازی باعث شگفتی هایی برای محافظت از کف آسانسور خواهد شد.

از استفاده دیگرآن می توان به قرار دادن برند یا logo شرکت باشد که یک گونه تبلیغات کم هزینه حساب می شود. در طی مدتی که سرنشینان از طبقه ای به طبقه دیگر در آسانسور سفر می کنند ، کاری غیر از نگاه کردن به کف یا سقف آسانسور ندارند پس می توان از این موقعیت استفاده خوبی کرد.

استفاده از پادری آلومینیومی در درب ورودی و خروجی آسانسور

اگر چه شاید استفاده از پادری در داخل آسانسور کمی عجیب به نظر برسد ولی استفاده از پادری آلومینیومی در درب های ورودی و خروجی آسانسور اصلا عجیب نیستند در واقع یکی از عوامل برای تمیز نگه داشتن آسانسور نصب پادری در درب های خروجی و ورودی است این کار باعث می شود کثیفی وارد آسانسور نشود و عمل تمیزنگه داشتن آسانسور به صهولت انجام می پذیرد و در روز های بارانی دیگر نگران کثیف شدن آسانسور نخواهید بود.

نوشته های مشابه:

ارسال نظر