پادری آلومینیومی برای هتل

تا به حال به این فکر کرده اید شاید چیزی در درب ورودی هتل شما کم باشد ؟ درست حدس زدید پادری آلومینیومی برای هتل یک گزینه فوق العاده منحصر به فرد است شرکت ما طیف گسترده ای از گزینه های پادری ورودی و کفپوش شیک را برای افزایش پذیرش هتل شما ارائه می دهد. این ها شامل سیستم های پادری ورودی آلومینیومی است که می تواند در برابر ساییدگی و پارگی ناشی از فشار زیاد و چمدان های چرخدار مقاومت کند.

سیستم های با پادری ورودی آلومینیومی با دوام ما انتخاب مناسبی برای هتل های شلوغ در مرکز شهر یا فرودگاه است. همانطور که گفته شد هتل محلی است که افراد به تعداد بالا رفت آمد دارند و از این بخش که بگذریم چمدان های سنگین به کف شما آسیب میزنند وکثیفی را با خود وارد هتل می کنند پس هر هتل صد در صد نیاز به یکی از محصولات پادری آلومینیومی ما دارد. معمولا هتل هایی که در مرکز شهر هستند شاید بیش از 1000 بازدید کننده در روز داشته باشند و نرخ ورود و خروج این افراد شاید به 5000 بار در روز برسد به همین منظور باید جنس پادری بسیار مقوام باشد تا در استفاده در طولانی مدت به راحتی خراب نشوند.

اگر هزینه مربوط به پادری آلومینیومی برای هتل شما بیش از حد زیاد است شرکت ما گزینه های دیگری مربوط به پادری به شما ارائه می هد هرچند که اگر جنسی با دوام بالا و همینطور جنسی می خواهید که تمیز کردن آن ساده باشد پیشنهاد ما استفاده از پادری آلومینیومی است.

ویژگی های پادری آلومینیومی

  • پادری آلومینیومی از کارمندان و مشتریان شما محافظت می کنند
  • پادری آلومینیومی داخلی (indoor) و خارجی (outdoor)
  • پادری آلومینیومی از کف پوش شما محافظت می کند
  • پادری آلومینیومی سازگار با محیط زیست
  • می توانید پادری آلومینیومی را سفارشی سازی کنید

پنج ویژگی پادری آلومینیومی

منبع

نوشته های مشابه:

ارسال نظر