پادری آلومینیومی برای بانک

یکی از کاربرد پادری آلومینیومی برای بانک مورد استفاده قرار می گیرد اگر کمی فکر کنید متوجه می شوید هر بانکی باید ورودی خوبی برای استقبال از مشتریان خود داشته باشد و کمیت های دیگری مثل جنس پادری نیز ملاک است در ادامه به بررسی این مقاله می پردازیم.

درب ورودی و خروجی هر بانکی بیشترین تردد را دارد , بیشتر مشتریان بانک شاید در ماه چندین بار به بانک مراجعه کنند و این به همین جا ختم نمی شود , هر روز بانک مشتری جدیدی نیز می گیرید و خیلی از افراد برای کار های بانکی خود مجبور هستند به بانک مراجعه کنند پس داشتن پادری آلومینیومی در بانک بسیار ضرروی است شاید سوال داشته باشید چرا پادری آلومینیومی ؟ در ادامه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

پادری آلومینیومی برای بانک

علت استفاده از پادری آلومینیومی در بانک , دوام بالای این نوع پادری است همانطور که گفته شد میزان ترافیک ورودی و خروجی هر بانک زیاد است پس باید جنسی از پادری را انتخاب کنید که برای ترافیک بالا جواب گو باشد و بعد از مدتی خراب نشود. دلیل دوم که باید از پادری برای بانک استفاده کنید در این است که پادری خاک , گرد و غبار , کثیفی و آب مربوط به کف کفش را جذب می کند و از ورود آنها به بانک جلوگیری می کند پس بانک دیگر زیاد نیاز به نظافت در درون خود ندارد بلکه فقط باید پادری را شستشو دهید و از همه اینها که بگذریم زیبایی که پادری آلومینیومی به ورودی بانک شما می دهد باعث می شود مشتریان با رمق بیشتری به بانک شما برگردند.

ویژگی های آلومینیومی

  • پادری آلومینیومی از کارمندان و مشتریان شما محافظت می کنند
  • پادری آلومینیومی داخلی (indoor) و خارجی (outdoor)
  • پادری آلومینیومی از کف پوش شما محافظت می کند
  • پادری آلومینیومی سازگار با محیط زیست
  • می توانید پادری آلومینیومی را سفارشی سازی کنید

پنج ویژگی پادری آلومینیومی

منبع

نوشته های مشابه:

ارسال نظر