نور خطی و  نورپردازی در کافی شاپ ها

نورپردازی در کافی شاپ ها

کافی شاپ و نور خطی چه ارتباطی دارند؟
یکی از مهم ترین شغل هایی که در آن رقابت در طراحی دکوراسیون وجود دارد به راحتی میتوان گفت کافی شاپ ها هستند. هر چقدر شما بتوانید خلاقانه تر و زیبا تر دکوراسیون خود را بچینید میتوانید جلب رضایت بیشتری نیز داشته باشد. اما سوالی که مطرح میشود کافی شاپ ها و نور خطی ها ارتباطی با یکدیگر دارند. یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عوامل در طراحی دکوراسیون نورپردازی آن میباشد. حالا در نظر بگیرید در محلی نیاز به نور پردازی توکار یا روکار و یا حتی آویز باشد. همه این مدل های نور پردازی تاثیر بسیار بالایی در دکوراسیون دارد حالا نحوه اجرا هر کدام از این روش ها تاثیر بسیاز زیادی دارد.
نور خطی ها در نورپردازی این دکوراسیون ها بسیار کار آمد هستند و تمام روش های نور پردازی را میتوان با آن اجرا کرد.

نور خطی

نور خطی و انواع نور پردازی در کافی شاپ

همانطور که گفتیم انواع مدل های نورپردازی را میتوان با نور خطی اجرا کرد

نور خطی
به وسیله مدل های آویز میتوانید انواع مدل های لوستری و حتی لوستر های خلاقانه به شکل های هندسی در بیاورید. ال ای دی های استفاده در این نور خطی ها میتواند به رنگ سفید یا آفتابی باشد اما دست شما برای استفاده از رنگ های دیگر نیز باز است.
در مدل های توکار تقریبا در جایی را که بخواهید میتوانید نور پردازی کنید حتی کف زمین و دیوار ها
مدل های روکار را نیز قابلیت استفاده در فضاهایی که امکان نصب به صورت آویز یا توکار نیست وجود دارد پروفیل های این نور خطی ها نیز زیبایی بسیار خوبی دارد و باعث جذابیت آن میشود.

نوردهی نور خطی در کافی شاپ

شاید شما قصد داشته باشید در محلی نورپردازی زیادی صورت بگیرد و فضا روشن باشد و قسمتی قصد داشته باشید که تاریک تر تز حد معمول باشد اما باید پخش شوندگی نور در این محل ها به خوبی رعایت شود.
برای میزان شدت نور شما دو گزینه در اختیار دارید یا از نور خطی با عرض های متفاوت استفاده کنید یا میزان ال ای دی داخل آن ها را کاهش دهید.
اما در مورد پخش شوندگی نور اینطور بگوییم که در نور خطی ها قسمتی وجود دارد به نام دفیوزر که ابتدا نور از آن عبور کرده و آن شدت. نور را خنثی میکند و باعث پخش شدن نور میشود به شکلی که نه چشم را اذیت میکند و نه باعث تغییر رنگ نور میشود.

نور خطی

کلام آخر استفاده از نور خطی در کافی شاپ
اگر به دنبال راهی برای نورپردازی در کافی شاپ ها میگردید یکی از بهترین گزینه ها استفاده از نور خطی ها میباشد. ارائه نور بسیار مناسب و تکنولوژی به روز و طراحی های مدرن به راحتی پاسخگو به نیاز شما خواهد بود.

نوشته های مشابه:

ارسال نظر