مهم ترین مزیت چراغ خطی در چیست ؟

مهم ترین مزیت چراغ خطی در چیست ؟

 

اکنون دیگر بیشتر لامپ ها و نورها از مد افتاده و همگی جایگزین چراغ های خطی شده و نورخطی شده اند اما دلیل آن چیست نورخطی ها چه مزیت هایی دارند که انقدر محبوب شده و تقاضای بالایی را دارند.

در این مقاله بررسی میکنیم که چه مزیت ها و ویژگی هایی باعث محبوبیت نورخطی شده است .

 

نور خطی

مکانیزم به کار رفته در این نورخطی نسب به چراغ های قبلی بسیار متفاوت است و با استفاده از تکنولوژی های مدرن کارایی آن را افزایش داده است و باعث شده تا نور را مناسب و بیشتر در محیط پخش کند این نورخطی ها دارای عرض بندی مختلفی است که با توجه به محیط مد نظر میتوانید از مدل های مختلف استفاده کنید .

مزیت های نورخطی

 

نصب توکار

نورخطی توکار یکی از مزیت های مهم است که دیگر اثری از چراغ دیده نمیشود و در محیط به صورت توکار نصب میشود اگر محیط که مد نظر شماست این قابلیت را داشته باشید از این مزیت غافل نشوید . حتی برای سقف های کناف میتوان از نور خطی کناف استفاده کرد. چراغ های خطی تو کار مناسب سقف های کاذب نیز هستند.

با این ویژگی دست طراحان داخلی نیز باز است و میتوانند انواع مدل ها را اجرا کنید

از دیگر ویژگی های آن میتوان به :

طول عمر زیاد ٫ کاربرد بالا٫ مصرف بهینه انرژی٫ زیبایی و روشنایی مناسب   اشاره کرد

 

لوستر های آویز

استفاده از لوستر ها از دیرباز مورد استفاده بوده و بسیار پرتقاضا امروزه نیز اینچنین است و لوستر های بسیاری در طرح های مختلف ایجاد شده است اما با استفاده از نورخطی شما تمام مزین های نورخطی را دارید و حالا به وسیله سیم بکسل آویز میتوایند هر مدلی که مد نظر دارید را اجرا لوستر هایی بسازید که بسیار مورد توجه قرار گیرند.

یکی از مشکلاتی در لوستر ها وجود داشت ارتفاع آن ها بود اما با نورخطی هر ارتفاعی را میتوایند تنظیم کنید کوتاه کنید یا بلند کنید.

از مزیت های دیگر میتوان به : نوردهی بالا٫طول عمر و شار نوری

چراغ خطی های آویز را در هر محلی میتوانید استفاده کنید  و کمترین محل را اشغال میکند

در آشپزخانه در اتاق پذیرایی یا بالای میز نهار خوری

 

نور خطی

 

قیمت

کافیست به فروشگاهای لوستر و روشنایی سر بزنید و تفاوت قیمت این نورخطی ها را لوستر ها بسنجید آنگاه متوجه تفاوت قیمت ها خواهید شد. با یک بودجه مناسب میتوان چراغ های خطی و نورخطی مناسبی و لوکسی برای محل مورد نظر خود خریداری کنید

 

در حال حاضر به دلیل کمبود منابع انرژی به شدت نیازمند استفاده از چراغ هایی با بازده بیشتر و میزان انرژی مصرفی کمتر هستیم. به همین دلیل انتخاب نورخطی  بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

نوشته های مشابه:

ارسال نظر