مقایسه انواع پادری

هنگامی که زمان خرید پادری برای فروشگاه می رسد در بعضی موارد انتخاب پادری مناسب کمی سخت خواهد بود چون در بعضی از موارد , مواد موجود در پادری برای راه رفتن راحت نیستند در ادامه با ما همراه باشید تا مقایسه انواع پادری را باهم بررسی کنیم.

از پادری لاستیکی گرفته تا پادری آلومینیومی انتخاب از بین انواع پادری کمی سخت است.موقعیت های بسیاری وجود دارد که ممکن است فروشگ شما نیاز به چند نوع پادری داشته باشد یکی از موارد استفاده پادری در درب ورودی است. اما سوال اصلی این است ” بهترین جنس برای انتخاب پادری کدام است ؟”

از ترکیب بسیاری مواد در ساخت پادری استفاده می شود و برخی از آنها از یک جنس و برخی دیگر به صورت ترکیبی تولید می شوند و هرکدام مزایا و معایب خود را دارند.

پادری لاستیکی برای موقعیت های بدون لغزش عالی است. پادری آلومینیومی عملاً غیر قابل تخریب است.پادری coir جنس سختی دارد و پادری PVC به راحتی و به سرعت قابل نصب است.

اما اگر مطمئن نیستید که کدام پادری برای شما بهتر است ، این راهنمای مفید عمیق تر به مزایا و مضرات تمام گزینه های شما می پردازد و به شما کمک می کند به راحتی پادری مناسب برای فروشگاه یا ساختمان خود انتخاب کنید.

انواع پادری

مقایسه انواع پادری

Rubber Matting یا پادری لاستیکی

پادری لاستیکی یکی از رایج ترین راه حل برای حل مشکل سر خوردن است و مزایای مختلفی دارد که برای مشاغل مفید است. پادری لاستیکی برای موقعیت هایی که عدم لغزش مهم باشد ، در داخل یا خارج درب ورودی قابل استفاده است. این نوع پادری برای ورودی های شلوغ و راهروها بسیار مناسب است ، به خصوص هنگامی که هوا به ویژه سرد است. پادری لاستیکی یکی از ساده ترین شکل های پادری برای نصب است ، نصب آن بسیار سریع و آسان بدون نیاز به ابزار خاصی است.امکان سفارشی سازی این نوع پادری ها نیز وجود دارد.

Aluminium Matting یا پادری آلومینیومی

اگر به دنبال چیزی قوی و محکم هستید ، ممکن است پادری آلومینیومی یکی از این موارد برای شما باشد. این یک گزینه کاملاً غیر قابل خراب شدن است که به دلیل ظاهر براق آن از نظر بصری جذاب به نظر می رسد و امکان سفارشی کردن این نوع پادری نیز ممکن پذیر است. برای جذب آب و گرد خاک بهترین گزینه استفاده از پادری آلومینیومی است. این نوع پادری نیاز به ابزار خاصی برای نصب دارد.پادری های آلومینیومی کمی گران هستند ولی از نظر کیفیت بهترین نوع پادری محسوب می شوند.

Coir Matting یا پادری سخت

این نوع پادری از الیاف درخت نارگیل درست می شود و به شدن سخت و غیر قابل خراب شدن است این نوع پادری به نام پادری نارگیل نیز معروف است استفاده از این نوع پادری برای محل های خیلی شلوغ توصیه نمی شود. از این نوع پادری در داخل بیشتر استفاده می شود این نوع پادری در رنگ های مختلف موجود است. نصب این نوع پادری نیاز به ابزار خاصی ندارد.مشکل این نوع پادری ایجاد کثیفی به خاطر وجود الیاف نارگیل است در اثر سایش همه جا پخش می شود.

PVC Matting یا پادری PVC

انواع مختلفی از پادری PVC در طیف گسترده ای از رنگ ها به طور گسترده ای در دسترس است ، و آرم های شرکت ها در این نوع پادری کاملاً خارق العاده به نظر می رسند. پادری های پی وی سی معمولاً در جعبه ها عرضه می شوند و افراد برای نصب آنها از نوعی قفل استفاده می کنند.. در صورت آسیب دیدن هر بخشی از کفپوش نیز به راحتی قابل تعویض می باشد. اگر کف ناهموار باشد ، ممکن است لازم باشد که ابتدا کف را تراز کنید اما پایان آن ارزش آماده سازی را دارد.

تنها مشکل این نوع پادری ها تمیز کردن آنهاست که کمی سخت است زیرا باز و بسته کردن قفل های این نوع پادری کمی مشکل است.

پادری آلومینیومی چیست ؟

منبع

نوشته های مشابه:

ارسال نظر