تاثیر رنگ پادری آلومینیومی بر روحیه مشتری

به احتمال زیاد شنیده اید که رنگ ها روی احساسات و نگرش افراد تأثیر می گذارند اما ممکن است در مورد چیزی به سادگی پادری آلمینیومی ورودی فکر نکرده باشید که رنگ پادری روی روحیه مشتری شما تأثیر می گذارد. هنگام انتخاب پادری آلومینیومی درب ورودی برای تجارت خود ، به طور خودکار به کیفیت و دوام فکر می کنید ولی رنگ نیز کیمیت بسیار مهمی است که حتما باید در نظر گرفته شود در این مقاله به بررسی تاثیر رنگ پادری آلومینیومی بر روحیه مشتری می پردازیم.

تاثیر رنگ پادری آلومینیومی بر روحیه مشتری

پادری آلومینیومی به گونه ای طراحی شده اند که به ایجاد یک محیط ایمن و تمیز نگه داشتن تأسیسات شما کمک می کند. بنابراین ، بسیاری از دارندگان مشاغل این موارد را جدی می گیرند ولی به رنگ زیاد فکر نمی کنند که پادری آلومینیومی باید چه رنگی باشد اما این می تواند یک اشتباه باشد.

تاثیر رنگ پادری آلومینیومی بر روحیه مشتری

رنگ هایی که انتخاب می کنید می تواند کاملاً تأثیر بگذارد

هر رنگی می تواند به طرز چشمگیری در روحیه مشتریان شما تأثیر بگذارد. حتی رنگ پادری شما مهم است ، بنابراین باید عاقلانه انتخاب کنید. پادری ورودی شما اولین چیزی است که مشتریان شما هنگام ورود به تأسیسات شما می بینند ، بنابراین این اولین چیزی است که صحنه را برای خلق و خوی آنها ایجاد می کند. این می تواند باعث شود آنها احساس خوشبختی ، غم و اندوه و آشفتگی کنند ، بنابر رنگ تاثیر بسیار زیادی دارد.

رنگ های مختلف چه چیز هایی را نشان می دهد ؟

در اینجا چند مورد از رایج ترین رنگ های مورد استفاده در پادری آلومینیومی و آنچه آنها نشان می دهند را بررسی می کنیم :

قهوه ای : نشان دهنده قابلیت اطمینان و اصالت است ، بنابراین در اکثر محیط ها به خوبی کار می کند.

سبز : نشان دهنده پختگی ، ثروت ، طبیعت است و جلوه ای آرام بخش دارد که باعث ایجاد یک حسن استقبال می شود ، بنابراین اغلب توسط شرکت های بزرگ ثروتمند مورد استفاده قرار می گیرد.

سیاه : قدرت و اقتدار را نشان می دهد ، بنابراین این رنگ در شرکت های بزرگی مانند بانک ها و ساختمان های دولتی به خوبی کار می کند.

زرد : نشان دهنده خوش بینی است اما زرد بیش از حد می تواند افراد را بد خو کند ، بنابراین بهتر است فقط به عنوان یک مد استفاده شود.

قرمز : عواطف و هیجان شدید را نشان می دهد ، بنابراین در رستوران ها ، اتاق های بازی و سایر مشاغل که می خواهند میهمان خود را تحریک کرده و آنها را هیجان زده کنند بهترین کار را انجام می دهد.

آبی : نشان دهنده وفاداری و آرامش است ، بنابراین اغلب در فروشگاه های خرده فروشی و مشاغل مشابه مورد استفاده قرار می گیرد که می خواهند خریداران را ترغیب به خرید کنند.

بنفش : نمایانگر تجمل و ثروت است اما معمولاً برای پادری استفاده نمی شود. این رنگ ممکن است انتخاب مناسبی برای هتل های مجلل و مکان های مشابه باشد.

برخی از شرکت ها دارای رنگ های سفارشی هستند که به نوعی تمامی شرکت از آن رنگ استفاده کرده است در بیشتر مواقع پیشنهاد ما استفاده از همان رنگ است.

منبع

نوشته های مشابه:

ارسال نظر