انواع پادری آلومینیومی

در مقاله قبلی به بررسی پادری آلومینیومی پرداختیم در این مطلب به بررسی انواع پادری های آلومینیومی می پردازیم هر شرکتی بسته به کار خود پادری های مختلفی را برای عرضه قرار می دهد در ادامه به برخی از استادارد ترین پادری های آلومینیومی می پردازیم.

  • پادری فرو رفته مشبک 16/7 انیچ
  • پادری فرو رفته مشبک 4/3 اینج
  • پادری فرو رفته مشبک 16/7 انیچ در 1
  • پادری های عالی فلزی – پادری های فلزی لولا آلومینیومی
  • پادری مدل MB-300

انواع پادری آلومینیومی

پادری فرو رفته مشبک 16/7 انیچ

پادری آلیمینیومی

این نوع پادری از ترکیب vinyl/acrylic به همراه ریل های سنگین آلومینیومی ساخته می شود ریل های نصب شده در این پادری عاج دار است و با ریل های با استفاده از لولا به یک دیگر متصل شده اند که باعث می شود خاک را هنگام قدم زدن بروی آن از کفش حذف کند. تمیز کردن این نوع پادری بسیار ساده است. امکان تعوض نیز در صورت خرابی در پادری وجود دارد.

پادری فرو رفته مشبک 4/3 اینج

این نوع پادری به منظور تحمل فشار های 1000 پوندی بسیار گزینه مناسبی است و از خوبی دیگر آن می توان به جذب خاک و رطوبت بالا اشاره کرد همانند پادری قبلی امکان تعویض در این پادری وجود دارد و شستشو آن نیز راحت است.

پادری فرو رفته مشبک 16/7 انیچ در 1

این نوع پادری یک سانت از زمین فاصله دارند و تضمین کننده جلوگیری از ورود خاک و آب به شکل صد در صد هستند استحکام این نوع پادری نیز بالا است. فشار 400 پوندی را  نیز می تواند تحمل می کند.

پادری های عالی فلزی – پادری های فلزی لولا آلومینیومی

این نوع پادری مخصوص جذب آب بسیار فرآوان است و دارای اتصالات لولا آلومینیومی با آج های وینیل / اکریلیک است در واقع آج ها باعث می شود خاک رطوبت در زیر پادری سقوط کند شستشو این نوع پادری نیز ساده است.

پادری مدل MB-300

این نوع پادری از ترکیب ریل های vinyl/acrylic همراه با آلومینیوم ساخته می شود.

منبع

پادری آلومینیومی چیست ؟

نوشته های مشابه:

ارسال نظر