آموزش نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی

یکی از عوامل مهم در عمر کالا نحوه نگهداری از آن کالاست در رابطه با پادری آلومینیومی نیز به همین شکل است در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه نگهداری و مراقبت از پادری آلومینیومی را یاد گیرید.

مراقبت از پادری آلومینیومی

بهترین روش برای نگهداری پادری آلومینیومی استفاده از جاروبرقی و شستشو آن با استفاده از آب گرم با فشار بالا در هر ماه است منظور استفاده از جاروبرقی صنعتی و پمپ آب گرم با فشار بالا است.

بهتر است از جاروبرقی  ,هر یک هفته یکبار و در مواردی که مراجعه و استفاده از پادری بیشتر است هر 2 الی 3 روز یکبار با استفاده از جاروبرقی اقدام به پاکسازی پادرها کنید. و در آخر ماه با آب گرم آنها را بشوید.

در خارج از کشور دستگاه های خاصی به منظور نگهداری و مراقبت از پادری تولید شده اند که کار نظافت آنها را بسیار ساده می کند.

اگر ماده خاصی مثل جوهر بروی پادری پخش شد حتما از آب گرم در همان لحظه استفاده کنید.اگر غذای چرب یا روغن بروی پادری پخش شد باید از پودر شستشو خاصی استفاده کنید.در صورتی که چای یا قهوه پخش شد باید از آب سرد با فشار بالا استفاده کنید.در صورتی که آداماس به پادری چسبید اسپری خنک کننده باید تهیه کنید.در صورتی که خون بروی پادری پخش شد حتما از آب سرد برای شستشو استفاده کنید.

هرگز از مواد شستشو دهنده ایی که ممکن است برای رنگ فرش مضر باشند برای پادری نیز استفاده نکنید. هرگز از شستشو دهنده هایی که دارای موادشیمیایی هستند برای تمیز کردن پادری آلومینیومی استفاده نکنید. اگر به طور منظم هر چند وقت یکبار به پادری آلومینیومی خود رسیدگی کنید و آن را تمیز کنید، طول عمر پادری را افزایش خواهید داد. علاوه بر این نما و ظاهر ورودی ساختمانتان را نیز زیبا تر خواهید کرد. هنگامی که پادری آلومینیومی شما هنوز مرطوب است بهتر است تا کثیفی ها و آدامس های چسبیده شده به پادری را پاک کنید توجه داشته باشید که برای از بین بردن این لکه ها هرگز از مواد شیمیایی استفاده نکنید.

منبع

پادری آلومینیومی چیست ؟

نوشته های مشابه:

ارسال نظر